Це – «Остреч», що знаходиться фактично у передмісті м. Мени, за 80 км від Чернігова, і який майже чотири роки не працював. Станом на зараз відремонтовані номери, комунікації, здійснений капремонт харчоблоку, практично вперше за півстоліття, відновлена робота басейну, перекрито дах, облаштована пляжна зона біля лікувального озера, яке знаходиться на території санаторію.
Що пропонують для відпочиваючих:
- звісно, лікувально – столову мінеральну воду «Остреч» («Менська Остреч»), яка видобувається безпосередньо на території закладу з глибинної свердловини і за своїм складом належить до слабомінералізованих вод, корисних для нормалізації роботи органів травлення та нирок. Глибина свердловини - понад 850 м;
- різноманітні лікувально-оздоровчі ванни, у т.ч. й «перлинна»;
- грязе- та озокеритолікування;
- електропроцедури, інгаляції;
- масажі. Пропонуються навіть офтальмологічні;
- працює басейн, у найближчій перспективі буде відновлена робота сауни;
- є можливість пройти ряд SPA – процедур;
- у закладі є спортзала із тренажерами;
- триразове харчування.
Всі процедури виконуються за призначенням лікаря.
Одномоментно заклад може прийняти 272 особи.
Про наявність вільних місць, вартість путівок та іншу, більш детальну інформацію щодо роботи санаторію «Остреч» з’ясовуйте за тел.: 0963220000
За матеріалами ostrech.org, cntime.cn.ua
Фото: Микола Тищенко (Суспільний кореспондент)